568 841 212
Masarykovo nám. 1313
674 01 Třebíč
IČ: 70283338

Soutěže

2016/2017

Hudební obor

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

17. března 2017 – Jihlava

II. kategorie - Magdaléna Matějková /uč. M. Pleskačová/ - 2. místo
III. kategorie - Kristýna Konečná /uč. I. Smolová/ - 2. místo
III. kategorie - Jana Švaříčková /uč. V. Košíček/ - 2. místo
VI. kategorie - Sára Hlouchová /uč. I. Smolová/ - 2. místo
VII. kategorie - Jana Mušková /uč. S. Němcová/ - 1. místo

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

16. února 2017 – Koncertní sál ZUŠ

2. místo 

Anna Valová, Zuzana Abrahámová, Marie Novotná ze třídy Víta Coufala; Světlana Rojková, Barbora Vejvodová, Kateřina Vejvodová, Marie Vaňousová, Lenka Kolomazníková, Michaela Veselá ze třídy Evy Kotrbové; Kryštof Lojda, Tereza Stehlíková, Eliška Kostková ze třídy Jakuba Lojdy

1. místo s postupem do krajského kola

Filip Novák, Veronika Velková, Petra Konečná, Hana Smolová, Ondřej Novák ze třídy Jakuba Lojdy; Eliška Hanáková, Pavel Hadraba ze třídy Karly Ošmerové

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

9. února 2017 - Koncertní sál ZUŠ

2. místo - Richard Vojtan ze třídy Lenky Zerzánkové 

1. místo - Kristýna Tomanová ze třídy Věry Havelkové; Sofie Rosová ze třídy Soni Němcové; Jakub Března ze třídy Víta Košíčka; Alena Mušková ze třídy Soni Němcové 

1. místo s postupem do krajského kola – Magdaléna Matějková ze třídy Martiny Pleskačové; Kristýna Konečná ze třídy Ivany Smolové; Jana Švaříčková ze třídy Víta Košíčka; Sára Hlouchová ze třídy Ivany Smolové; Jana Mušková ze třídy Soni Němcové.

 

Taneční obor

3. ročník taneční soutěže Naruby

28. října 2016 – Divadlo v Orlí – Brno

TS Arabes - Martina Krutišová, Mgr. Ivana Jančoková, Bartoloměj Indra a Mgr. Marika Indrová

Moderní tanec na vážnou hudbu - junioři - skupiny

U nás ve Strašákově - 1. místo

Krok do neznáma - 2. místo

Moderní tanec na vážnou hudbu - junioři - sóla

Síla přežít - Bartoloměj Indra - 3. místo

 

2015/2016

Hudební obor

 

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na EKN

28. dubna 2016 - Františkovy Lázně

I. kategorie - Filip Neuman – 3. místo

5. kategorie - Tomáš Chvátal – 3. místo

Oba žáci jsou ze třídy Marty Svobodové.

Zahrada písní 2016

9. – 10. dubna 2016 – Praha

Stříbrné pásmo - DPS Resonance – Mgr. Helena Valová

 

Krajské kolo soutěže ve sborovém zpěvu

23. března 2016 – Třebíč

Dětské pěvecké sbory Osmina a Resonance pod vedením Mgr. Heleny Valové - zlaté pásmo.

V rámci této soutěže obdržel Mgr. Vít Košíček ocenění poroty za citlivý klavírní doprovod.

Krajské kolo soutěže ve hře na akordeon

23. března 2016 – Velké Meziříčí

2. kategorie -  Katka Toufarová /ze třídy uč. D. Fialové/ - 2. místo

Krajské kolo soutěže ve hře na EKN

17. března 2016 - Chotěboř

Filip Neuman, Tomáš Chvátal  – 1. místo s postupem do ústředního kola /ze třídy Marty Svobodové/;

1. místo – Nela Böhmová /ze třídy Věry Havelkové/; 1. místo – Jakub Caha /ze třídy Miloše Elšíka/;

2. místo – Kateřina Kunstová /ze třídy Věry Havelkové/; Zbyněk Nestrojil /ze třídy Mgr. Heleny Valové/;

3. místo – Tereza Trnková /ze třídy Vlasty Procházkové/; Katka Kravarová /ze třídy Mgr. Dany Fialové/

 

Okresní kolo soutěže ve hře na eKN

16. února 2016 – Soukopova ul.

1. místo s postupem do krajského kola - Nela Böhmová, Filip Neuman, Jakub Caha, Tereza Trnková, Kateřina Kunstová,  Katka Kravarová,Tomáš Chvátal, Zbyněk Nestrojil

2. místo - Thien Phuoc Mac, Eliška Navrátilová, Erik Eis, Jan Avkovský, Tadeáš Janík, Denis Eis

3. místo - Jana Vidláková, Michal Trnka

 

Školní kolo soutěže ve hře na eKN

26. ledna 2016 – Soukopova. ul.

1. místo - Thien Phuoc Mac, Nela Böhmová, Tereza Trnková, Eliška Navrátilová, Jakub Caha, Kateřina Kunstová, Tomáš Chvátal,  Zbyněk Nestrojil

2. místo - Filip Neuman, Erik Eis, Katka Kravarová, Tadeáš Janík, Jana Vidláková, Denis Eis

3. místo - Jan Avkovský, Michal Trnka

Všichni žáci postoupili do okresního kola soutěže.

 

25. ročník výtvarné a literární soutěže “Evropa ve škole” – Krajské kolo – informace

 

Taneční obor

MIA festival – finále

27. května 2016 – Praha, Lucerna

Devily Ice Flame – Mgr. Gabriela Wolfová

sólo - Eliška Veškrnová - 1. místo

skupina DIF -  Live Story - 3. místo; Tigers - 4. místo

 

MIA festival International Championship

8. května 2016 - Český Krumlov

Devily Ice Flame – Mgr. Gabriela Wolfová

děti -  1. místo

junioři - Tigers - 1. místo; Live Story - 2. místo

sólo -  Eliška Veškrnová - 1. místo

 

M – style Dance

23. dubna 2016 – Třebíč

TS Arabes – Mgr. Marika Indrová, Mgr. Ivana Jančoková, Martina Krutišová

2.místo - Dotknout se hvězd

2.místo -  Jó kšandy, to je věc!

3.místo - Proč!!!

 

Devily Ice Flame – Mgr. Gabriela Wolfová

dvě  juniorské skupiny postup do finále

3. místo – Tigers

 

Ledečský taneční pohár

16. dubna 2016 – Ledeč nad Sázavou

Devily Ice Flame – Mgr. Gabriela Wolfová

1. místo - sólo -  Eliška Veškrnová

2. místo -  street dance – junioři - Live Story 

2. místo  - street dance – elita -  Tigers

 

The Best Dance Cup

2. dubna 2016 - Žďár nad Sázavou

TS Arabes - Mgr. Marika Indrová, Mgr. Ivana Jančoková, Martina Krutišová

děti - parketové kompozice - 4. místo - Andělé moji

junioři - parketové kompozice - 3. místo - Kiss the rain

4. místo - Svědomí a já, 5. místo - Kdo má tu židli

hlavní - parketové kompozice - 1. místo - Tornádo

show formace - 1. místo - Tour de Bar

 

ESSI DANCE CUP JIHLAVA 2015

2. ročník celorepublikové taneční a sportovní soutěže hobby týmů

6. prosince 2015 – Jihlava

Mgr. Gabriela Wolfová – Devily Ice Flame

1. místo v kategorii Junioři – Týmy – Street Dance za choreografii Happy Power

1. místo v kategorii Junioři – sóla – Eliška Veškrnová

2. místo v kategorii Junioři – sóla – Jana Mušková

Mgr. Marika Indrová Arabes

3. místo v kategorii Junioři - Kiss The Rain

4. místo v kategorii Junioři - Zběsilá noční párty

7. místo v kategorii Junioři - Setkání světů

2. místo v kategorii Hlavní – Tornádo

2014/2015

 

Hudební obor

Zvoneček – Soutěž přípravných sborů

5. června 2015 – Praha

Mgr. Helena Valová –  přípravný sbor Notička – stříbrné pásmo

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE V SÓLOVÉM A KOMORNÍ ZPĚVU

17. – 19. dubna 2015 – Turnov

4. kategorie – Radim Plocek – čestné uznání

Žák je ze třídy Mgr. Evy Lojdové.

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ Ve hře na dechové nástroje

27. března 2015 – ZUŠ Jihlava

Markéta Novotná získala ve hře na zobcovou flétnu v  7. kategorii 2. místo

Eliška Veškrnová získala ve hře na flétnu v 1. kategorii 2. místo

Žákyně jsou ze třídy Alice Matouškové.

Jiří Kuchař získal ve hře na trubku v 1. kategorii 3. místo

Jan Novotný získal ve hře na trubku ve 2. kategorii 2. místo

Michal Špaček získal ve hře na trubku ve 3. kategorii čestné uznání

Žáci jsou ze třídy Petra Matouška.

Krajské kolo soutěže ve hře smyčcových souborů a žákovských orchestrů

25. března 2015 – ZUŠ Jihlava

Houslový soubor Strunka pod vedením Karly Ošmerové získal ve 3. kategorii 2. místo.

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE V SÓLOVÉM A KOMORNÍ ZPĚVU

20. března 2015 – ZUŠ Jihlava

0. kategorie - Tereza Berková – 2. místo

4. kategorie – Radim Plocek – 1. místo s postupem

               Eliška Machátová – 3. místo

Žáci jsou ze třídy Mgr. Evy Lojdové.

Okresní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

24. února 2015 – Koncertní sál ZUŠ, Masarykovo nám.

Zobcová flétna – Špačková Bára, Holčák Ondřej, Švihálková Šárka – 1. místo

Hort Marek, Mlynářová Iveta – 2. místo

Novotná Markéta  - 1. místo s postupem do krajského kola /ze třídy Alice Matouškové/

Flétna -  Bohuňková Nela, Hlouchová Tereza, Matoušková Zuzana, Kalousková Petra, Šťastná Pavlína, Sobolíková Klára, Zvěřinová Michaela – 1. místo

Kafoňková Barbora, Kratochvílová Lucie, Nováková Daniela – 2. místo

Veškrnová Eliška - 1. místo s postupem do krajského /ze třídy Alice Matouškové/

Klarinet - Svoboda Tomáš - 1. místo

Trubka - Jabůrek Pavel – 1. místo

Neuman František – 2. místo

Kuchař Jiří, Novotný Jan, Špaček Michal - 1. místo s postupem do krajského kola /ze třídy Petra Matouška/

Školní kolo soutěže smyčcových souborů a žákovských orchestrů

18. února 2015 – Koncertní sál ZUŠ, Masarykovo nám.

Houslový soubor Strunka /Karla Ošmerová/ 1. místo s postupem do krajského kola

Okresní kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu

16. února 2015 – Koncertní sál ZUŠ, Masarykovo nám.

Tereza Berková 0. kategorie 1. cena s postupem do krajského kola /Mgr. Eva Lojdová/

Radim Plocek IV. kategorie 1. cena s postupem do krajského kola /Mgr. Eva Lojdová/

Eliška Machátová IV. kategorie 1. cena s postupem do krajského kola /Mgr. Eva Lojdová/

Gabriela Šebková IV. kategorie 2. cena /Mgr. Jarmila Kubová/

Lenka Venhodová V. kategorie 2. cena /Mgr. Jarmila Kubová/

Lucie Švaříčková VII. kategorie 1. cena /Mgr. Helena Valová/

Miriam Kudrnová IX. kategorie 2. cena /Mgr. Jarmila Kubová/

Školní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

26. ledna 2015 – Koncertní sál ZUŠ, Masarykovo nám.

Zobcová flétna - 1. místo – postup do okresního kola - Eiglová Kristýna, Hort Marek, Špačková Bára, Holčák Ondřej, Mlynářová Iveta, Novotná Markéta, Švihálková Šárka. 2. místo - Auerová Hana, Vávrová Adéla, Krátká Simona. 3. místo -  Jeřábková Eva

Flétna - 1. místo – postup do okresního kola - Veškrnová Eliška, Kafoňková Barbora, Kratochvílová Lucie, Bohuňková Nela, Kalousková Petra, Hlouchová Tereza, Matoušková Zuzana, Nováková Daniela, Šťastná Pavlína, Sobolíková Klára, Zvěřinová Michaela. 2. místo - Valová Tereza, Dvořáková Veronika.

Klarinet - 1. místo – postup do okresního kola - Svoboda Tomáš

Trubka - 1. místo – postup do okresního kola - Kuchař Jiří, Novotný Jan, Špaček Michal, Neuman František, Jabůrek Pavel.

Školní kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu

13. ledna 2015 – Koncertní sál ZUŠ, Masarykovo nám.

0. kategorie – Tereza Berková – 1. místo, 2. kategorie – Adéla Spoustová – 1. místo, 3. kategorie – Zuzana Doležalová – 1. místo, 4. kategorie - Eliška Machátová, Radim Plocek, Gabriela Šebková – 1. místo, 5. kategorie – Lenka Venhodová – 1. místo, 7. kategorie – Lucie Švaříčková – 1. místo, 9. kategorie – Miriam Kudrnová – 1. místo. Všichni soutěžící postoupili do Okresního kola soutěže.

Mezinárodní sborový festival

24. – 28. září 2014 – Itálie - Rimini

DPS Resonance – Mgr. Helena Valová

Kategorie C – Bronzové pásmo

Taneční obor

Žďár tančí

24. května 2015 - Žďár nad Sázavou

scénický tanec a moderní/diskotékový tanec

Děti - 3. místo - Já a ty jsme my

Junioři - 2. místo - Keep smiling, 2. místo - Kiss the rain, 3. místo - Jedna láska, jeden život

Hlavní -1. místo - Procházka zimní krajinou, 1. místo - Milujeme retro, 2. místo – Tornádo

Taneční skupina Arabes – Mgr. Marika Indrová, Martina Krutišová, Mgr. Ivana Jančoková.

M – style Dance

18. dubna 2015 – Třebíč

Předškoláci - 5. místo - Mám ráda cestu lesní - Cena poroty za srdíčkový přístup k tanci, ladnost a citový prožitek 

Děti - 3. místo - Příběh jedné zahrádky, 3. místo - Já a ty jsme my

Junioři - 1. místo - Kiss The Rain, 3. místo - Živelné síly, 4. místo - Hezky česky cestou necestou, 5. místo -Jedna láska, jeden život

Hlavní - 2. místo  - Tornádo, 2. místo - No nekupte to!, 3. místo  - Už dost!, 4. místo - Vítejte v tanečním světě

Taneční skupina Arabes – Mgr. Marika Indrová, Martina Krutišová, Mgr. Ivana Jančoková.

Krajské kolo soutěže ZUŠ v tanečním oboru

10. dubna 2015 – Žďár nad Sázavou

Choreografie Hrabimbaní (skupina C) – ocenění poroty

Žáci jsou ze třídy Barbory Kratochvílové

Postupová přehlídka dětských skupin scénického tance

30. března 2015 – Otrokovice

Choreografie Hrabimbaní (skupina C) - Nominace na postup do celostátního kola, ocenění poroty

Žáci jsou ze třídy Barbory Kratochvílové

Festival tanečního mládí - regionální kolo soutěže tanečních formací

21. března 2015 – Brno

Taneční skupina Arabes – Mgr. Marika Indrová, Martina Krutišová, Mgr. Ivana Jančoková

parketové kompozice           Už dost!                                      1. místo

                                                Procházka zimní krajinou          2. místo

show formace                        No nekupte to!                            2. místo

Okresní kolo soutěže ZUŠ

12. března 2015 – Jihlava – Divadlo Na Kopečku

Žáci tanečního oboru ze třídy Barbory Kratochvílové

Skupina C – Hrabimbanípostup do krajského kola, ocenění poroty

             Pohádka o pampeliškách – návrh na postup do krajského kola

Essi Dance Cup 2014

1. ročník taneční a sportovní soutěže hobby týmů

7. prosince 2014 – Jihlava

DIF – Mgr. Gabriela Wolfová,  Arabes – Mgr. Marika Indrová

Výsledky DIF

1. místo  - děti – Street Team 

1. místo - junioři – Street Team 

1. místo - dospělí – Street Team mini 

1. místo - sólo – Lucie Jahodová

1. místo - sólo – Eliška Veškrnová

Výsledky Arabes

děti - parketové kompozice a show

1. místo - Příběh jedné zahrady

3. místo - Nejtěžší ztráta

4. místo - Kdopak to tu divočí

junioři - parketové kompozice

1. místo - Živelné síly

hlavní - parketové kompozice a show

1. místo - Už dost!

2. místo - No nekupte to!

 

2013/2014

Evropa ve škole 2013 - 2014

 

Hudební obor

Ústřední kolo soutěže jazzových a ostatních orchestrů.

13. a 14. června 2014 – ZUŠ Litvínov

The Small Stone Band pod vedením Věry Havelkové získal stříbrné pásmo.

4. ročník Mezinárodní klavírní soutěže

9. května 2014 – Mikulov

Kamila Ozerová /ze třídy Mgr. Ivany Smolové/

4. kategorie – 1. místo

Ústřední kolo soutěže ve hře na klavír

1. – 4. května 2014 – Praha ZUŠ Taussigova

Kamila Ozerová /ze třídy Mgr. Ivany Smolové/ 

6. kategorie – 1. místo, Zvláštní cena poroty za provedení celého programu, Laureátka soutěže

                                          

Zahrada písní

12. dubna 2014 – Praha

Celostátní přehlídka DPS

Osmina – stříbrné pásmo         Resonance – zlaté pásmo    pod vedením Mgr. Heleny Valové

 

Krajské kolo soutěže dechových, jazzových a ostatních souborů

10. dubna 2014 – ZUŠ Pelhřimov

The Small Stone Band – 1. místo s postupem – pod vedením Věry Havelkové

 

Krajská přehlídka dětských pěveckých sborů

4. dubna 2014 – Třebíč

DPS Osmina a Resonance – stříbrné pásmo – pod vedením Mgr. Heleny Valové

 

Krajské kolo soutěže ve hře na klavír

28. března 2014 – ZUŠ Jihlava

I. kategorie – Iva Prokopová      čestné uznání     /ze třídy Martiny Pleskačové/

IV. kategorie - Jana Mušková – 2. místo   /ze třídy Soni Němcové/

VI. kategorie – Tereza Hlouchová – 3. místo  /ze třídy Mgr. Ivany Smolové/

VI. kategorie – Kamila Ozerová 1. místo s postupem do ústředního kola a Absolutní vítězka krajského kola soutěže   /ze třídy Mgr. Ivany Smolové/

 

Krajské kolo soutěže ve hře na smyčcové nástroje

26. března 2014 –  Koncertní sál ZUŠ

Hra na housle

VI. kategorie – Pavel Hadraba                  3. místo /ze třídy Karly Ošmerové/

Školní kolo soutěže ve hře na smyčcové nástroje

6. března 2014 – Koncertní sál ZUŠ

Hra na housle

I. kategorie – Hana Smolová                    1. místo

II. kategorie – Amálie Hartmanová          2. místo

II. kategorie – Jan Špaček                         1. místo

IV. kategorie – Petra Machátová              1. místo

VI. kategorie – Pavel Hadraba                  1. místo s postupem do krajského kola

                          Kristýna Mládková           2. místo

VIII. kategorie – Lucie Kosielská              1. místo

Žáci jsou ze tříd Karly Ošmerové, Jakuba Lojdy DiS a Mgr. Víta Coufala.

 

Okresní kolo soutěže ve hře na klavír

17. února 2014 – Koncertní sál ZUŠ

0. kategorie – Sofie Rosová – 1. místo

I. kategorie – Iva Prokopová – 1. místo /postup do krajského kola/, Nikola Kopečná – 3. místo 
      
II. kategorie - Sára Hlouchová – 1. místo, Klára Janoštíková – 2. místo, Alena Mušková – 3. místo

IV. kategorie -  Jana Mušková – 1. místo /postup do krajského kola/ 

VI. kategorie – Tereza Hlouchová, Kamila Ozerová – 1. místo /postup do krajského kola/    
               

Školní kolo soutěže ve hře na klavír

4. února 2014 – Koncertní sál ZUŠ

0. kategorie - Sofie Rosová - 1. místo, Nela Ježková - 2. místo, Magdalena Matějková - 2. místo

I. kategorie - Nikola Kopečná - 1. místo, Iva Prokopová - 1. místo, Jakub Chlupáček - 3. místo, Klára Chlupáčková - 3. místo

II. kategorie - Sára Hlouchová - 1. místo, Klára Janoštíková - 1. místo, Alena Mušková - 1. místo, Barbora Vojtanová - 2. místo

IV. kategorie - Jana Mušková - 1. místo, Zuzana Doležalová - 2. místo

VI. kategorie - Tereza Hlouchová - 1. místo, Kamila Ozerová - 1. místo

Školní kolo soutěže ve hře na kytaru

15. ledna 2O14 – Koncertní sál ZUŠ

I. kategorie - Tomáš Šimáček, Adéla Nováčková – 2. místo, Barbora Ferfecká – 3. místo

II. kategorie – Tomáš Pacal – 2. místo

Tomáš Šimáček, Barbora Ferfecká a Tomáš Pacal - ze třídy Pavla Hercega, Adéla Nováčková – ze třídy Martina Paška.

Brněnská klavírní soutěž 2013

1. – 3. listopadu 2013 Brno – Koncertní sál Konzervatoř Brno

Žákyně Kamila Ozerová /ze třídy Mgr. Ivany Smolové/ získala v I. kategorii
2. místo a zvlášní cenu za provedení soudobých českých skladeb.

 

Taneční obor

 

Krumlovské tancování

18. května 2014 - Český Krumlov

Devily Ice Flame – Mgr. Gabriela Wolfová, Pavla Wolfová

Kvalifikace na Mia festival Praha

"Blue Sky" - Street Dance, kategorie do 10 let - 1. místo

"Hot Pepper" - Street Dance, kategorie do 15 let - 1. místo

"Free Time" - Street Dance, kategorie do 18 let - 1. místo

Výrazový tanec II. A – “Snění” -  1. místo

Výrazový tanec Small Group – “Nepřichází” – 1. místo

Ledečský taneční pohár 2014

26. dubna 2014 – Ledeč nad Sázavou

Devily Ice Flame – Mgr. Gabriela Wolfová

choreografie "Blue Sky" - Street Dance, kategorie do 11 let - 1. místo

choreografie "Hot Pepper" - Street Dance, kategorie do 14 let - 1. místo

choreografie "Free Time" - Street Dance, kategorie nad 15 let - 1. místo

Monika Jahodová v sólové kategorii Street Dance - 1.místo

 

The Best Dance Cup

12. dubna 2014 – Ždˇár nad Sázavou

Arabes – Mgr. Marika Indrová, Martina Krutišová, Mgr. Ivana Jančoková

děti - Kdopak to tu mluví - 3. místo

junioři - Ministerstvo šílené chůze - 1. místo

junioři - Princeznovský sen - 2. místo

hlavní - Napsáno životem - 1. místo

 

Čáslavský čtyřlístek

12. dubna 2014 – Čáslav

Devily Ice Flame – Mgr. Gabriela Wolfová

Street Dance – “Blue Sky” – 2. místo

Modern Dance, Jazz Dance 

2. kategorie – “Cherchez la femme” – 3. místo, “Hot Pepper” – 1. místo

3. kategorie – “Suddenly” – 1. místo

4. kategorie  -  “Bumm” – 3. místo, “Snění” – 1. místo

M – Style dance

1. března 2014 – Třebíč

Arabes – Mgr. Marika Indrová, Martina Krutišová

děti        parketové kompozice         Naše cesta je daleká           7. místo

                                                             Na křídlech motýlů             8. místo

                                                             Perličky                             10. místo

děti         show                                    U nás na Jupiteru               7. místo 

junioři    parketové kompozice        Princeznovský sen                4. místo

junioři    show                                    Ministerstvo šílené chůze    5. místo

hlavní    parketové kompozice         Mám jizvu na rtu                    1. místo

                                                             Ten tíživý pocit                    3. místo

Let’s Dance – 9. ročník pohárové soutěže

16. listopadu 2013 – Písek

Žáci tanečního oboru – Devily Ice flame – Mgr. Gabriela Wolfová

1. místo          Street dance “Špunti”

1. místo          Street dance “Speedy Tigers”

1. místo          Sólo – Lucie Jahodová

2. místo          Show dance “Loupežníci”

3. místo          Show dance “Trpaslíci”

Hlavní kategorie – Street dance – dospělí – finále

Brtnická včela

16. listopadu 2013 – Brtnice

Žáci tanečního oboru - Arabes – Mgr. Marika Indrová, Martina Krutišová, Mgr. Ivana Jančoková

děti      parketové kompozice            Naše cesta je daleká      1. místo

             parketové kompozice            Na křídlech motýlů         4. místo

             show formace                        U nás na Jupiteru          3. místo

junioři parketové kompozice            Princeznovský sen          2. místo

hlavní  parketové kompozice            Mám jizvu na rtu            1. místo

             parketové kompozice             Ten tíživý pocit              2. místo

 

 

 

2012/2013

 

Literárně dramatický obor

 

Krajské kolo divadelní přehlídky ZUŠ literárně dramatického oboru – Divous 2013

6. dubna 2013 - Nové Město na Moravě

Divadelní soubor ZELENÁČI premiéra představení "Jak Slunko na všechno přišlo"

Ocenění za dobrý dramaturgický výběr a jeho zpracování.
Diplom MgA. Kateřině Mikanové za pedagogické vedení DS Zelenáči.


Taneční obor

 

Effect Dance Cup

27. dubna 2013 - Zlín

Žáci tanečního oboru - Arabes – Mgr. Marika Indrová, Martina Krutišová, Petr Zenkl

taneční parketové kompozice

děti - Ve hvězdách                    3. místo

děti - V zemi věčného ledu      8. místo

cena poroty za nejlepšího dětského tanečníka - Samuel Dušovský

junioři – Rojení                          6. místo

junioři – People                        8. místo

hlavní - Mám jizvu na rtu          1. místo

hlavní - Ten tíživý pocit            4. místo

11. ročník Ledečský taneční pohár

20. dubna 2013 – Ledeč nad Sázavou

Devily Ice Flame Mgr. Gabriely Wolfové a žáci tanečního oboru Pavly Wolfové

1. místo          Street dance “Špunti”                                   kategorie do 8 let

1. místo          Show dance “Loupežníci”                            kategorie do 11 let

1. místo          Street dance “Speedy Tigers”                      kategorie do 11 let

1. místo          Moderní tanec “Život  a jedna báseň”         kategorie do 11 let

1. místo          Show dance “Scavy Movie”                         kategorie do 15 let

1. místo          Duo “ Rebel a rebelka” Sára Veškrnová a Matěj Brabec kategorie do 11 let

1. místo          Sólo “Move Emotion” Eliška Veškrnová    kategorie do 11 let

1. místo          Sólo – Lucie Jahodová                                 kategorie do 15 let

 

The Best Dance Cup

13.4.2013 - Žďár nad Sázavou

Žáci tanečního oboru - Arabes – Mgr. Marika Indrová, Martina Krutišová, Petr Zenkl

taneční parketové kompozice

děti - V zemi věčného ledu                             1. místo

junioři – People                                              1. místo

junioři – Rojení                                                3. místo

hlavní - Mám jizvu na rtu                                 1. místo

taneční show formace

junioři - Tajemství jednoho kufru                    2. místo

junioři - Síla přežít                                          2. místo

hlavní - Legenda o lásce                               2. místo

hlavní - Račte vstoupit!                                  4. místo

Taneční skupina roku 2013

23. března 2013 – Jindřichův Hradec

Zde získalo Devily Ice Flame pod vedením Mgr. Gabriely Wolfové tato ocenění:

Hip Hop děti – Speedy Tigers                          1. místo

Free Style dospělí – Scavy Movic                   1. místo

M-style Dance

23. února 2013 – Třebíč

Žáci tanečního oboru - Arabes – Mgr. Marika Indrová, Martina Krutišová, Petr Zenkl

taneční parketové kompozice

děti - Ve hvězdách                                                  1. místo

děti - V zemi věčného ledu                                     2. místo

junioři – Rojení                                                       3. místo

Hudební obor

 

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje

26. – 27. dubna 2013 - ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno

Daothi Huong Mai /II. kat./, Tomáš Chvátal /III. kat./ – ze třídy Marty Svobodové - 2. místo

Marie Matějíčková /VIII.kat./ – ze třídy Věry Havelkové – 2. místo

Zbyněk Nestrojil /VIII. kat./ – ze třídy Mgr. Heleny Valové – čestné uznání

Celostátní soutěž pěveckých sborů - Zahrada písní

Praha 14. dubna 2013

DPS Resonance pod vedením Mgr. Heleny Valové – stříbrné pásmo

Krajská přehlídka dětských pěveckých sborů – Třebíč

12. dubna 2013

DPS Osmina - zlaté pásmo a zvláštní cena poroty za dirigentský výkon a dramaturgii

DPS Resonancestříbrné pásmo Oba sbory pracují pod vedením Mgr. Heleny Valové

11. ročník Mezinárodní interpretační soutěže

5. – 7. dubna 2013 – Ostrava

Ve II. kategorii získala klavíristka Kamila Ozerová /ze třídy Mgr. Ivany Smolové/ 1. místo, titul laureáta soutěže a cenu ředitele soutěže za nejúspěšnějšího účastníka ve II. kategorii

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje

6. března 2013 ZUŠ Chotěboř

1. místo s postupem do Ústředního kola soutěže ZUŠ v Brně 26. a 27. dubna 2013 získali tito žáci:

Daothi Huong Mai /II. kat./, Tomáš Chvátal /III. kat./ – ze třídy Marty Svobodové

Marie Matějíčková /VIII.kat./ – ze třídy Věry Havelkové a Zbyněk Nestrojil /VIII. kat./ – ze třídy Mgr. Heleny Valové

3. místo získali tito žáci:

Pavel Rousek /IV. kat./ – ze třídy Leoše Valy DiS. a Tereza Ondráčková /V. kat./ ze třídy Dipl. um. Lenky Zerzánkové

Čestné uznání obdržel Michal Nováček /IV. kat./ – ze třídy Leoše Valy DiS.

 

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

31. ledna 2013 - ZUŠ Hrotovice

1. místo ve III. kategorii získalo saxofonové kvarteto – David Štraus, Adam Sladký, Jiří Sklenář a Hana Štolzová ze třídy Věry Havelkové.

 

Celostátní soutěž pěveckých sborů - PORTA MUSICAE

2. – 4. listopadu 2012 – Nový Jičín

DPS Resonance pod vedením Mgr. Heleny Valové se umístil v této soutěži ve stříbrném pásmu.

 

 

Výtvarný obor

 

Památky očima mladých

Výtvarná soutěž – celostátní kolo Kutná Hora

kategorie 11 – 14 let         cena poroty a 1. místo      Marek Kostka        ZUŠ Třebíč

 

 

2011/2012

Taneční obor

 

MISTROVSTVÍ EVROPY ESDU - POREČ, CHORVATSKO 15. - 20. KVĚTNA 2012

Devily Ice Flame – Gabriela Wolfová

mini děti             choreografie “Purple Crossroad”                      1. místo

děti                     choreografie “Sirene”                                          1. místo

junioři                 choreografie "Check It Out"                                2. místo

 

Ledečský pohár

21. dubna 2012

Devily Ice Flame – Gabriela Wolfová

Kategorie – děti – 1. a 2. místo

                      junioři – 1. místo

                      junioři v dospělé kategorii se souborem z Českých Budějovic – 1. místo

                      sólo – děti – Eliška Veškrnová – 1. místo, Sára Veškrnová – 2. místo

                      junioři – Lucie Jahodová – 1. místo

 

Pohárová soutěž - Žďár tančí

Žďár nad Sázavou – 26. května 2012

Arabes - děti - scénický tanec Ve hvězdách  - zlato

                 děti - show formace Síla přežít - bronz

                junioři - scénický tanec Oheň v dešti - stříbro

                 hlavní - show formace Legenda o lásce – stříbro

Marika Indrová, Martina Krutišová

The Best Dance Cup 2012 – 14. dubna 2012 - Žďár nad Sázavou

Arabesděti – 1. místo /Ve hvězdách/ 4. místo /Milujeme džééés/

                  junioři – 3. místo /Oheň v dešti/

                  hlavní – 2. místo /Být sám sebou/ 2. místo /Člověk je rodem tanečník/

Marika Indrová, Martina Krutišová                                              

       

Effect Dance Cup

7. dubna 2012 – Zlín

Arabesděti – 1. místo /Milujeme džééés/ 2. místo /Forever/

                  junioři – 3. místo /Oheň v dešti/

                  hlavní – 4. místo /Být sám sebou/

Marika Indrová, Martina Krutišová

 

Taneční skupina roku

8. dubna 2012 – Zlín

Junioři - 2. místo

Starší děti – 2. místo

Mini – 3. místo             Taneční obor – Gabriela Wolfová

 

Literárně dramatický obor a výtvarný obor

Památky očima mladých

Výtvarná soutěž

Třebíč – místní kolo           1. kategorie    

1. místo     Eliška Vyhnálková, 2. místo Tomáš Motyka, 3. místo Marie Fialová

                                                 2. kategorie

1. místo      Marek Kostka, 3. místo Sára Mrvková

Vítězné práce v každé kategorii postupují do celostátního kola, které se koná v Kutné Hoře.

Krajské kolo literární a výtvarné soutěže EVROPA VE ŠKOLE 2011/2012

Přehlídka okresního kola dětské sólové recitace

21. března 2012

Ve 4. kategorii získali Tereza Dvořáková a Tomáš Plocek /ze třídy MgA. Pavly Houdkové/ čestné uznání

Přehlídka okresního kola dětského divadla

15. března 2012

Žáci /ze třídy MgA. Pavly Houdkové/ získali čestné uznání za představení Zavazadlo a Hrátky s telefonem

Přehlídka okresního kola dětské sólové recitace

9. března 2012

Ve 3. kategorii získala Lucie Ošmerová /ze třídy MgA. Pavly Houdkové/ čestné uznání

Hudební obor

Krajská soutěžní přehlídka dětských pěveckých sborů

16. dubna 2012 – Třebíč

Přípravný sbor Osmina pod vedením Mgr. Heleny Valové získal

ZLATÉ PÁSMO v kategorii II.A a zvláštní cenu poroty za provedení Perníkové chaloupky Erno Košťála.

 

 

Krajské kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu

13. března 2012 – Humpolec

I.kategorie - Machátová Eliška - 1.místo / v této kategorii žáci nepostupují/ - ze třídy  V. Žaludové DiS.
VIII.kategorie - Doležalová Eliška - 3.místo - ze třídy  Jany Matějů
IX.kategorie - Ženíšková Kateřina - 2.místo - ze třídy  Vladimíry Žaludové DiS. 

duo II.kategorie - Pišťák Marek a Matějů Luděk - čestné uznání - ze třídy Jany Matějů
trio IV.kategorie - Doležalová Eliška, Mrňová Veronika, Gricová Kristýna - 3. místo - ze třídy Jany  Matějů

Krajské kolo soutěže smyčcových souborů a žákovských orchestrů

14. března 2012 – Třebíč

Ve III. kategorii získal Houslový soubor Strunka ze třídy Karly Ošmerové 1. místo

Krajské kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

15. března 2012 – Žďár nad Sázavou

Zobcová flétna

7. kategorie Lenka Vacíková 1. místo ze třídy Evy Hercegové

Trubka

6. kategorie Václav Špaček 1. místo ze třídy Petra Matouška

Saxofon

5. kategorie David Štraus 2. místo

7. kategorie Jiří Sklenář 2. místo

8. kategorie Hana Štolzová 2. místo ze třídy Vítězslava Kameníka

Okresní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

15. února 2012

Do krajského kola soutěže, které se koná 15. března 2012 ve Žďáru nad Sázavou postupuje Lenka Vacíková ze třídy Evy Hercegové, Václav Špaček ze třídy Petra Matouška, David Štraus, Jiří Sklenář a Hana Štolzová ze třídy Vítězslava Kameníka.

První místo získal Ondřej Holčák ze třídy Bc. Martina Beneše, Markéta Novotná a Daniela Nováková ze třídy Alice Matouškové, Michaela Zvěřinová ze třídy Evy Hercegové, Leona Mahelová ze třídy Pavla Hercega, Vladimír Augustin a Pavel Jabůrek ze třídy Petra Matouška, Tomáš Svoboda ze třídy Václava Sobotky DiS.

Druhé místo získala Eliška Veškrnová ze třídy Václava Sobotky, Tereza Valová, Kristýna Mládková a Michala Saturková ze třídy Evy Hercegové, Kateřina Šturalová ze třídy Alice Matouškové,  Daniela Nováková ze třídy Petra Matouška, Tomáš Příhoda ze třídy Stanislava Kolbábka.

Okresní kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu

7. února 2012

Do krajského kola soutěže, které se koná 13. března 2012 v Humpolci postupuje David Šplíchal ze třídy Mgr. Jarmily Kubové, Eliška Machátová a Kateřina Ženíšková ze třídy Vladimíry Žaludové DiS., Eliška Doležalová ze třídy Jany Matějů. V kategorii komorní zpěv postupuje duo Luděk Matějů a Marek Pišťák, trio Eliška Doležalová, Kristýna Gricová a Veronika Mrňová ze třídy Jany Matějů.

První místo získala Lucie Švaříčková a Kateřina Kratochvílová ze třídy Mgr. Heleny Valové.

Druhé místo získala Zuzana Doležalová, Alžběta Šplíchalová, Tereza Kolbábková ze třídy Mgr. Jarmily Kubové, Magdaléna Vafková, Markéta Novotná ze třídy Vladimíry Žaludové DiS., Daniela Horká ze třídy Jany Matějů.

Třetí místo získala Linda Vognarová, Hana Štveráčková, Adéla Bartíková, Klára Sobolíková, Lucie Bartíková, Monika Koišová ze třídy Vladimíry Žaludové DiS., Eva Langerová ze třídy Jany Matějů

 

2010/2011

Taneční obor

Největší úspěch tanečního oboru ve školním roce 2010/2011:

17. - 22.května 2011

World Dance Masters Poreč 2011 (Chorvatsko) – DIF – Gabriela Wolfová

mini děti    hip hop formace        Happy Rabbit On The Road     1. místo

děti            hip hop formace        Baby Present                              1. místo

junioři        hip hop group            Crazy DJ                                      finalisté

 

Výtvarný  a literárně dramatický obor

Výsledky 20. ročníku soutěže Evropa ve škole 2011 – krajské kolo

 

Hudební obor

Žákyně Kamila Ozerová získala ve hře na klavír dne 11. června 2011 na mezinárodní soutěži Prague junior note I. místo.

Současně obdržela cenu za nejlepší provedení skladby Bohuslava Martinů.

 

Ústřední kolo soutěže ve hře na klavír se konalo ve dnech 14. – 17. dubna 2011 v Praze.

Ve III. kategorii získala 2. místo Kamila Ozerová ze třídy Mgr. Ivany Smolové.

V VII. kategorii získala čestné uznání Šárka Janíková ze třídy Renaty Kucharské.

 

Krajské kolo soutěže ve hře na smyčcové nástroje se konalo 6. dubna 2011 v naší ZUŠ.

V I. kategorii získala 1. místo Sabina Mrňová ze třídy Mgr. Víta Coufala.

Krajské kolo soutěže ve hře na klavír se konala 17. března 2011 v ZUŠ Jihlava.

1. místo s postupem do ústředního kola obdržela Šárka Janíková ze třídy Renaty Kucharské a Kamila Ozerová ze třídy Mgr. Ivany Smolové. Absolutním vítězem krajského kola soutěže se stala Kamila Ozerová.

2. místo v této soutěži získala Jana Peňáková ze třídy Mgr. Ivany Smolové, Doan Thinh Hung ze třídy Vladimíry Žaludové a Veronika Mušková ze třídy Soni Němcové.

Kamila Ozerová ze třídy Mgr. Ivany Smolové získala 1.cenu v 6. kategorii v  mezinárodní soutěži mladých talentovaných klavíristů “AMADEUS 2011”, která se konala ve dnech 18. a 19. února 2011 v Brně – bližší informace o soutěži najdete na stránkách AMADEUS 2011.

Okresní kolo soutěže ve hře na smyčcové nástroje se konalo 2. března 2011.

V okresním kole ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje získala 1. místo v I. kategorii Sabina Mrňová ze třdy Mgr. Víta Coufala a ve III. kategorii Kristýna Mládková ze třídy Karly Ošmerové.

Do krajského kola soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje postupuje v I. kategorii Sabina Mrňová.

Školní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír se konalo 19. ledna 2011.

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír se konalo ve dnech 8. a 9. února 2011

Bližší informace o soutěži  a fotografie najdete v sekci aktuality.

Do krajského kola soutěže ZUŠ ve hře na klavír postupuje Kamila Ozerová, Jana Peňáková ze třídy Mgr. Ivany Smolové, Šárka Janíková ze třídy Renaty Kucharské, Doan Thinh Hung ze třídy Vladimíry Žaludové a Veronika Mušková ze třídy Soni Němcové. Všem soutěžícím přejeme hodně úspěchů v krajském kole, které se koná 17. března v Jihlavě.

 

2009/2010

Výtvarný obor

Monika Šulová získala 2. místo v celorepublikové  malířské soutěži O nejpohádkovější hrad nebo zámek.

Výsledky krajského kola soutěže EVROPA VE ŠKOLE

Taneční obor

Devily Ice Flame ZUŠ Třebíč – Gabriela Wolfová

Pohárová soutěž M-Style – děti 1. místo, junioři 2. místo v kategorii hip hop

Pohárová soutěž Kunštát – děti finalisté, junioři 2. místo v kategorii hip hop

Discodrom České Budějovice – děti 1. místo, junioři 1. místo v kategorii hip hop

Mistrovství ČR NTA – Worldstars – děti 1. místo v kategorii street dance, junioři 3. místo v kategorii street dance. Obě skupiny získaly postup na Mistrovství Evropy!

Mistrovství Evropy

World Dance Masters 2010 -  10. - 17. května 2010 – Poreč – Chorvatsko

Devily Ice Flame – Gabriela Wolfová

kategorie mini – Playing game – 1. místo – postup na Mistrovství světa v USA

kategorie děti School – Training day – 2. místo

kategorie děti hip hop – Flying angel – 4. místo

 

Ledečský taneční pohár – 17. dubna 2010

1. místo DIF Playing Game – Hip Hop I. kategorie

2. místo ZUŠ Třebíč Malé učitelky – scénický tanec I. kategorie

1. místo DIF Flying Angel – Hip Hop II. kategorie

3. místo DIF Leona Brabcová a Denisa Vejmělková – jednotlivci, dua II. kategorie

3. místo ZUŠ Třebíč Zajetí mága – scénický tanec II. kategorie

1. místo DIF Simona Benáčková a Karolína Píšová – jednotlivci, dua III. kategorie

2. místo DIF Jana Peňáková a Markéta Nožičková – jednotlivci, dua III. kategorie

 

Hudební obor

Kamila Ozerová ze třídy Mgr. Ivany Smolové získala 3.cenu v 5. kategorii v  mezinárodní soutěži mladých talentovaných klavíristů “AMADEUS 2010”, která se konala ve dnech 19. a 20. února 2010 v Brně.

Okresní kolo soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů se konalo 4. února 2010

Komorní trio ZUŠ Třebíč /Zemanová Petra, Bártíková Lucie, Ahmadie Kamil, získalo 1. místo a Duo zobcových fléten /Trojanová Jana a Svobodová Petra/ získalo 2. místo

 

2008/2009

Výsledky krajského kola soutěže EVROPA VE ŠKOLE  (Výsledková listina)

Taneční obor

14. prosince 2008 se uskutečnil v Českých Budějovicích 4. ročník soutěžní přehlídky tance - Budějovický taneční Master Cup. Této přehlídky se zúčastnila Devily Ice Flame - hiphopová  skupina, která tančí pod vedením Gabriely Wolfové.

 V kategorii malých skupin získaly zlato - Jana Peňáková, Simona Benáčková, Karolína Píšová, Markéta Nožičková, Pavla Jarošová, Leona Brabcová, Hana Fialová a Lucie Jahodová.

Lucie Jahodová získala zlato jako sólistka a duo Jana Peňáková a Simona Benáčková přivezly stříbro.

Hiphopová skupina Devily Ice Flame si tímto úspěchem zajistila postup na mistrovství Evropy, které se koná v chorvatské Poreči v termínu 20. - 25. května 2009. 

Hiphopová skupina Devily Ice Flame  obsadila na mistrovství Evropy v Poreči 3. místo v malých formacích. Do finále postoupily všechny skupiny i jednotlivci.

 

Hudební obor

Ve školním roce 2008 - 2009 se konají v rámci naší ZUŠ soutěže ve hře na dechové nástroje, v sólovém zpěvu a soutěž houslových a smyčcových souborů. Všechny tyto soutěže jsou vyhlášeny MŠMT.

Školní kolo soutěže dechových nástrojů se konalo 20. ledna 2009:

Kristýna Mládková, Zuzana Matoušková, Tereza Švehlová, Daniela Nováková, Šárka Švihálková, Tereza Balková, Lucie Bártíková, Kateřina Špačková, Lenka Vacíková, Zuzana Nohová získaly ve hře na zobcovou flétnu 1. místo a postupují do okresního kola soutěže.

Ve hře na flétnu obdržela 1. místo Michaela Zvěřinová, ve hře na klarinet získal 1. místo Špaček Jan a ve hře na trubku opět 1. místo Špaček Václav – všichni postupují do okresního kola soutěže.

Okresní kolo soutěže v sólovém zpěvu se konalo 12. února 2009:

Do krajského kola soutěže, které se koná 12. března 2009 v ZUŠ Jihlava postoupili -  ve 3. kategorii Markéta Novotná, v 7. kategorii Martin Jeřábek a v 8. kategorii Tereza Pleskačová. Žáci jsou ze třídy Vladimíry Žaludové. Rovněž postupuje v 7. kategorii Andrea Biskupová ze třídy Mgr. Jarmily Kubové.

Okresní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje se konalo 16. února 2009: 

Do krajského kola soutěže, které se koná 18. března 2009 v ZUŠ Žd´ár nad Sázavou postoupila ve hře na zobcovou flétnu v 6. kategorii Lenka Vacíková a v 7. kategorii Zuzana Nohová. Obě žákyně jsou ze třídy Evy Hercegové.

Krajské kolo soutěže v sólovém zpěvu se konalo 12. března 2009 v ZUŠ Jihlava:

Ve 3. kategorii získala Markéta Novotná čestné uznání (ze třídy Vladimíry Žaludové), v 7. kategorii Martin Jeřábek 2. místo (ze třídy Vladimíry Žaludové), Andrea Biskupová 3. místo (ze třídy Mgr. Jarmily Kubové) a v 8. kategorii Tereza Pleskačová  2. místo ( ze třídy Vladimíry Žaludové).

Krajské kolo soutěže ve hře na dechové nástroje se konalo 18. března 2009 v ZUŠ Žďár nad Sázavou:

V 6. kategorii ve hře na zobcovou flétnu získala 1. místo Lenka Vacíková (ze třídy Evy Hercegové).