Taneční obor

2021/2022


Taneční soutěž Naruby

Brno, Divadlo na Orlí - 5. června 2022

Moderní tanec

Kategorie 5 - 10 let: Arabes - děti 3 (Mgr. Marika Indrová) - 2. místo

Kategorie 11 - 15 let: Arabes - junioři 1 (Mgr. Marika Indrová) - 1. místo

Kategorie od 16 let: Arabes – hlavní (Mgr. Marika Indrová) - 2. místo


Krajské kolo soutěžní taneční přehlídky ZUŠ

ZUŠ Jihlava - 12. dubna 2022

Skupiny

D2 Arabes – STŘÍBRNÉ PÁSMO (Mgr. Marika Indrová, korepetice Vlastimil Rájecký) + zvláštní cena za citlivé propojení skupiny a hudebního doprovodu

D4-SA – BRONZOVÉ PÁSMO (Mgr. Ivana Jančoková)

J2-SA – BRONZOVÉ PÁSMO (Mgr. Ivana Jančoková)

J3-SA – BRONZOVÉ PÁSMO (Mgr. Ivana Jančoková)

ARABES – BRONZOVÉ PÁSMO (Mgr. Marika Indrová) + zvláštní cena za společné nasazení

Jednotlivci

Eliška Hnízdilová – STŘÍBRNÉ PÁSMO (Mgr. Šárka Nohová) + zvláštní cena za plastický pohyb

Výsledková listina - krajské kolo - soutěžní taneční přehlídka


Okresní soutěžní přehlídka tanečního oboru ZUŠ

Třebíč. Divadlo Pasáž – 10. března 2022

Kolektivy

Kategorie II. Dětská taneční tvorba

D2 Arabes – zlaté pásmo s postupem do krajské soutěžní přehlídky (Mgr. Marika Indrová)

Kategorie III. Taneční tvorba a interpretace

D4-SA – zlaté pásmo s postupem do krajské soutěžní přehlídky (Mgr. Ivana Jančoková)

D3 Arabes – stříbrné pásmo (Mgr. Marika Indrová)

Soubor L-Dance – stříbrné pásmo (Mgr. Marika Indrová)

Kategorie IV. Taneční tvorba a interpretace

J2-SA – zlaté pásmo s postupem do krajské soutěžní přehlídky (Mgr. Ivana Jančoková)

J2 Arabes – stříbrné pásmo (Mgr. Marika Indrová)

J1 Arabes – stříbrné pásmo (Mgr. Marika Indrová)

6. ročník – stříbrné pásmo (Hana Horká)

7. ročník – bronzové pásmo (Hana Horká)

Kategorie V. Taneční tvorba a interpretace

J3-SA – zlaté pásmo s postupem do krajské soutěžní přehlídky (Mgr. Ivana Jančoková)

Arabes – zlaté pásmo s návrhem postupu do krajské soutěžní přehlídky (Mgr. Marika Indrová)

J3 Arabes – stříbrné pásmo (Mgr. Marika Indrová)

2. stupeň – stříbrné pásmo (Hana Horká)

Jednotlivci

Kategorie IV. Taneční tvorba a interpretace

Justýna Indrová – stříbrné pásmo (Mgr. Marika Indrová)

Filip Stuchlík – stříbrné pásmo (Mgr. Marika Indrová)

Kateřina Straková – bronzové pásmo (Mgr. Marika Indrová)

Kategorie V. Taneční tvorba a interpretace

Tereza Doležalová – stříbrné pásmo (Mgr. Šárka Nohová)

Gabriela Honsová – bronzové pásmo (Mgr. Šárka Nohová)

Kategorie VI. Taneční tvorba a interpretace

Eliška Hnízdilová – zlaté pásmo s návrhem postupu do krajské soutěžní přehlídky (Mgr. Šárka Nohová)

Kateřina Pelikánová – stříbrné pásmo (Mgr. Marika Indrová)

Výsledková listina - okresní kolo - taneční obor


2020/2021

Soutěže ZUŠ vyhlášené MŠMT pro rok 2020 -2021 jsou v souvislosti s pandemií zrušeny.


2019/2020

V souvislosti s pandemií koronaviru byly všechny soutěže konané od 11. března 2020 zrušeny.


Taneční soutěž Naruby

30. listopadu – 1. prosince 2019 – Brno – Divadlo na Orlí

Taneční obor – Mgr. Šárka Nohová

Kategorie od 16 let - klasický tanec

Eliška Hnízdilová a Natálie Honsová – 1. místo


Soutěž mladých talentů – Sedmikvítek

29. listopadu – 1. prosince 2019 – Okříšky

TS Arabes - Mgr. Marika Indrová

juniorky 1 - Příběh dívky z obrazu - 1. místo; TS Arabes - junioři 3+4 - Kdyby... - 1. místo, Oslava ženskosti - 2. místo


2017/2018


Okresní kolo soutěžní přehlídky ZUŠ tanečního oboru

9. března 2018 – Třebíč - Divadlo Pasáž

Postupy do krajského kola
  • Arabes D2 /Mgr. Marika Indrová/ 
  • Arabes – D3balet /Bc. Zuzana Glabasňová/
  • Arabes - Junioři 1 /Bc. Martina Krutišová/
  • Arabes J2  /Mgr. Marika Indrová/ 
  • Arabes J3  /Mgr. Marika Indrová/ 
  • Skupina JL /Mgr. Šárka Nohová/
Návrhy na postup do krajského kola
  • Bajdyšek /Mgr. Šárka Nohová/
  • Skupina J /Adéla Veškrnová, DiS/

Výsledková listina - okresní taneční přehlídka